zaloguj si�, aby m�c doda� relacj� z meczu

Lech Czaplinek Sparta Gryfice
1 1
08-05-2021 17:00
widzów: Mecz przy pustych trybunach Stadion Miejski w Czaplinku
Mecz przerwany w 50 minucie przy wyniku 1 : 1 z uwagi na zasłabnięcie Adama Nowaka - zawodnika Sparty Gryfice, jego reanimację i niestety późniejszy zgon - wynik nie ujęto w tabeli. Mecz do weryfikacji.
Na dzień dzisiejszy postanowiłem ująć w tabeli wynik 1 : 1 jaki był na boisku w 50 minucie tj. w momencie jego przerwania gdy przytomność stracił Ś. P. Adam Nowak ze Sparty. Taki stan rzeczy trwał będzie do 29 maja br. włącznie. Po tym terminie kierownicy obu zespołów podejmą decyzję czy będą chcieli pozostałe 40 minut "dograć". Gdyby chcieli mecz dograć pozostanie dla niech okres od 31 maja do 11 czerwca br. aby znaleźć termin i czas, w którym to zrobią. Nietypowe rozwiązanie ale po tragedii jaka rozegrała się na ich meczu nie chcę szerzej opisywać co stoi za taką decyzją. . . Zapewniam, że jest słuszna i sprawiedliwa.
A więc drużyny podjęły decyzje że taki wynik zostaje bo termin minął

Napomnienia (ż. K. ) - Lech Czaplinek: - Robert Sapiński - Nierozważny Atak W Nogi Przeciwnika I Spowodowanie Jego Upadku;
Napomnienia (ż. K. ) - Sparta Gryfice: - Grzegorz Fir - Podważanie Decyzji Sędziego; sędzia: Eugeniusz Terlecki z Drawska Pomorskiego