ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
 

Puchar Polski ZZPN (2019/2020)
Iskierka Szczecin Świt Szczecin
0 11
04-07-2020 17:00
0:1 - 5' - Kacper Wojdak
0:2 - 10' - Adam Ładziak
0:3 - 22' - Shuma Nagamatsu
0:4 - 30' - Piotr Wojtasiak
0:5 - 60' - Adam Nagórski (karny)
0:6 - 63' - Patryk Bil
0:7 - 64' - Shuma Nagamatsu
0:8 - 69' - Przemysław Brzeziański
0:9 - 76' - Shuma Nagamatsu
0:10 - 79' - Grzegorz Szczepanik
0:11 - 84' - Paweł Krawiec
pokaż wszystkie zdjęcia
Iskierka: 1. Patryk Koniecko - 10. Konrad Krzysztanowicz, 4. Jakub Malczewski, 16. Oleksandr Simkovych, 8. Adam Kanigowski - 21. Steve Endene ze (75' 35. Tomasz Trela), 23. Miłosz Kraśniewicz, 14. Grzegorz Zagrodny, 7. Michał Bąba (67' 77. Jakub Strzykała), 22. Konrad Świerkosz (46' 88. Piotr Sipko), 27. Szymon Górski (c) (67' 17. Kacper Tawrel).
Pozostali w rezerwie: 2. Patryk Wojciechowski, 11. Dariusz Pińkowski. Trener: Krzysztof Sobieszczuk.

Świt: 1. Przemysław Matłoka (c) - 33. Maciej Wyganowski (46' 11. Przemysław Brzeziański), 2. Patryk Bil, 22. Patryk Baranowski, 14. Piotr Wojtasiak (46' 4. Grzegorz Szczepanik), 15. Kacper Wojdak, 7. Adam Ładziak (75' 12. Konrad Żulpo), 9. Shuma Nagamatsu, 5. Adrian Mach, 10. Adam Nagórski (63' 21. Maciej Moroza), 16. Paweł Krawiec.
Pozostał w rezerwie: 75. Marek Szulc. Trener: Andrzej Tychowski.

bez kartek

sędzia: Denis Błaszczak - Damian Dróżka, Błażej Skwirowski
uzupełnij dane + fotki + video + relacja

imprezę polecają
poleć to wydarzenie sportowe innym
możesz być pierwszy

video

fotorelacje
pokaż wszystkie zdjęcia (92)
aszef (92)
relacje
Derbowa potyczka w pucharze (skarpeta)
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Hubert Sadowski uda się »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
mecze:
44 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
42 » Hutnik Szczecin-Polonia »
25 » Chemik Police-Gwardia K »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
21 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
20 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
18 » Ina Goleniów-Iskierka S »
18 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
18 » Błękitni Stary Jarosław »
17 » MKP Szczecinek-Lech Cza »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123305
• newsów: 73629
• użytkowników: 74584
• komentarzy: 1097172
• zdjęć: 796548
• relacji: 38627
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies