Chłopaki z charakterem!
Manchester United vs Manchester City? Tottenham Hotspur vs Liverpool FC? NIE! To piłkarze Wrzosu Wrześnica, którzy wraz z gospodarzami z KS Sieciemina stworzyli chyba najbardziej szalony mecz ostatniej kolejki jak nie całego sezonu Sławieńskiej 8 Ligi Mistrzów!

Co to był za mecz! Inaczej nie można rozpocząć relacji z ostatniego wyjazdowego spotkania Wrzosu Wrześnica przeciwko KS Sieciemin. Jak u Hitchcocka zaczęło się od mocnego uderzenia! Już w 15 sekundzie spotkania z bramki dla Wrzosu cieszył się Igor Iwanisik, który wykorzystał nieporadne wybicie defensywy gospodarzy. Na szczęście dla całego widowiska to było dopiero preludium do prawdziwych emocji! W pierwsze połowie mecz był wyrównany i tak Wrzos, jak i Sieciemin konstruowali groźne akcje. W 15 minucie spotkanie z linii pola karnego rzut wolny wykonywał zawodnik gospodarzy Damian Janczyszyn bezpośrednim strzałem nie dał szans Pawłowi Bonisławskiego. Do samego końca pierwszej połowy, tak jedna, jak i druga drużyna starała się wyjść na minimalne prowadzenie i na nieszczęście Wrzosu udało się to Siecieminowi. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy z około 25 metrów na bramkę z rzutu wolnego uderzył Adam Nader... CO TO BYŁ ZA STRZAŁ!!! Zawodnik z Sieciemina uderzył prostym podbiciem piłkę tak, że parabolą lotu przypominała spadający liść... jakby Juninho Pernambucano założył właśnie koszulkę gospodarzy i wyszedł po raz kolejny strzelić cudownego gola. Dodatkowo piłka wpadła przy samym spojeniu bramki strzeżonej przez Bonisławskiego. Po raz drugi nie mógł Paweł nic powiedzieć. Strzał życia.
Po przerwie Wrzos wyszedł pozytywnie naładowany na dalsze minuty, jednak w początkowych fragmentach to KS Sieciemin udowadniał dlaczego zajmował przez minioną kolejką 4 miejsce w tabeli. Raz za razem groźnie atakując na bramkę Wrzosu. W najbardziej krytycznym momencie spotkania, na wysokości zadania stanął nie kto inny jak Paweł Bonisławski, który obronił karnego. A chwilę później wyrósł nam drugi bohater spotkania Krzysztof Komorowski! Popularny Dyzio przy stanie 2:1 dla gospodarzy ofiarną interwencją wybił piłkę z linii bramkowej co utrzymywało ciągle drużynę Wrzosa 'przy życiu'. I własnie Dyzio dał w 83 minucie sygnał do frontalnego ataku i prawdziwego 'Rollercostera!'. W tejże minucie własnie Krzysiek strzelił na 2:2 po indywidualnym rajcie prawą stroną boiska. KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 2:2. Od tego momentu mecz zaczął przypominać typowe spotkanie na szczycie w Premier League, gdzie w samej końcówce drużyny ostatkiem sił skaczą sobie do gardeł! Tak właśnie wyglądało ostatnie 7 minut plus 3 doliczone niedzielnego spotkania. Już w 86 minucie spotkania na zaskakujący strzał z 30 metrów zdecydował się Kacper Śledź! uderzenie było na tyle precyzyjne i mocne... że znalazło drogę do bramki! Wrzos znowu prowadzi! Jednak gospodarza również nie zamierzali dać sobie łatwo odebrać punktów! W 89 minucie spotkania. KS Sieciemin za sprawą Adama Nadera zdołał doprowadzić do remisu 3:3. Jednak tego dnia to WRZOS ostatecznie zdobył 3 pkt! W 90 minucie plus 3 doliczonej, nie kto inny jak Krzysiek Komorowski ostatkiem sił szarpnął po raz ostatni prawą stroną boiska wychodząc sam na sam z bramkarzem... Zamykając wynik tego spotkania stanem 4:3 dla Wrzosu Wrześnica!

Już w najbliższa niedzielę o 12:00 we Wrześnicy, Wrzos zagra z drużyną Płomienia Jeżyczki już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Start-Iskra MOKRE / KS Sieciemin 3:4 KS Wrzos Wrześnica