ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
        starsze newsy   
 

Stowarzyszenie Klub Sportowy Wybrzeże Biesiekierz

dane uzupełnić pomogli: lukasgoll, lalas, leoben1, kaziu1115, marcin1333, lalas, darQ, cygan, maly1982, Cyrkiel, espana69, Cyrkiel, darQ2, darQ2, espana69, arsik38, Migelo14, darQ2, Dzony, Michael1009, espana69, Cyrkiel1952, darQ2, espana69, Cyrkiel1952, espana69, espana69, FunClubWybrzeze, espana69, Cyrkiel1952, espana69, espana69, Cyrkiel1952, Cyrkiel1952, marcin1977, toyka - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 3 2023/2024
1.  GKS Manowo 60
2.  Zefir Wyszewo 54
3.  MKS Sokół Karlino 44
4.  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 43
5.  Gryf Polanów 41
6.  Sława Sławno 40
7.  Astra Ustronie Morskie 36
8.  Vimobilia Będzino 29
9.  Wybrzeże Biesiekierz 25
10.  Wiekowianka Wiekowo 24
11.  Radew Białogórzyno 24
12.  Pomorzanin Sławoborze 20
13.  Victoria Sianów 18
14.  Iskra Białogard 16
15.  Głaz Tychowo 12
16.  Arkadia Malechowo 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Husaria Tymień - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 2 : 4
Wicher Mierzym - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 3
Wybrzeże Biesiekierz - Sparta Sycewice 2 : 3
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Manowo 1 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - MKS Sokół Karlino 1 : 0
Wybrzeże Biesiekierz - Perła URB Dygowo 0 : 5
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 0 : 1
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Nowogard 3 : 3
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 2 : 6
KS Sieciemin - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 3
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 8 : 1
GKS Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria II - KS Skibno 6 : 0
Gwardia Koszalin JS - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 4
Wybrzeże Biesiekierz - Fala Gąski 9 : 0
Bałtyk Koszalin JM - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria II - KS Skibno 6 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Polonia Warszawa U17 0 : 3
Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2
Darłovia II Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Perła URB Dygowo 15 lip
Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 22 lip
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 0 : 1
Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 0 : 6
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 2 : 1
GKS Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 5 : 0
Puchar Polski ZZPN
Wybrzeże Biesiekierz - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 3
Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 : 1
Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 : 1
Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 : 1
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 1 : 3
MKS Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 0 : 3
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 5
Wybrzeże Biesiekierz - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 3
Sparingi
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 : 4
Wicher Mierzym - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 4
Klasa Okręgowa gr. 3
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 4 : 2
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Manowo 2 : 4
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 3 : 0
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 27 kwi
Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 04 maj
Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 11 maj
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 18 maj
Wybrzeże Biesiekierz - MKS Sokół Karlino 25 maj
Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 30 maj
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 02 cze
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 08 cze
 
top komentarze
newsy:
2 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
38 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
29 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
25 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
24 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
13 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
13 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
12 » Sokół Pyrzyce-Lech Czap »
12 » Unia Dolice-Darłovia Da »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
Bengoro Egon224
expertski gogo
Iksdewrzos kakalosz
kempes7 matii97
neymar777 Piopiopio
TakiNowy zlewejwjez...
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78123
• użytkowników: 81104
• komentarzy: 1173428
• zdjęć: 896438
• relacji: 40614
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies