piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 04.12.2021 17:15
Bez przystanku
Duma Pomorza potwierdziła wysoką formę. Szczecinianie zakończyli rundę jesienną wygraną z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 3:1. Pierwsze minuty spotkania mogły się podobać. Obie drużyny grały otwartą piłkę, co w wykonaniu gospodarzy było nieco zaskakujące. Szczecinianie już w 7. minucie powinni rozwiązać worek z bramkami. Kamil Grosicki posłał podanie po ziemi z lewego skrzydła, defensorów zgubił Jean Carlos Silva, ale jego strzał z bliskiej odległości odbił Tomasz Loska. Goście mieli czego żałować. Chwilę później skiksował Sebastian Kowalczyk. Przewaga szczecinian rosła.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 03.12.2021 23:21
O szczęśliwą trzynastkę
Portowcy dotrą jutro do połowy sezonu. Przed nimi spotkanie z beniaminkiem rozgrywek Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Słoniki to jedna z najsłabszych drużyn w tym sezonie. Niecieczanie plasują się aktualnie tuż nad strefą spadkową. Pogoń jest faworytem sobotniej potyczki. O trzy oczka nie będzie jednak łatwo, przed czym swoich kolegów przestrzegał ostatnio Damian Dąbrowski. Kapitan zespołu słusznie poprosił o koncentrację. Pierwszy gwizdek w sobotnim meczu o godzinie 15, a poprowadzi je Łukasz Kuźma.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 27.11.2021 22:54
Lechia na kolanach
autor: me
W meczu na szczycie piłkarskiej ekstraklasy Pogoń Szczecin pokonała Lechię Gdańsk 5:1 i awansowała na pozycję wicelidera. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Luka Zahović, a po jednym trafieniu dołożyli Damian Dąbrowski, Sebastian Kowalczyk i Michał Kucharczyk. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zdobył były gracz Pogoni Łukasz Zwoliński.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 26.11.2021 08:30
Derby z dużą stawką
autor: me Portowcy utrzymują dobrą formę i budują swoją pozycję w ścisłej czołówce. Niegościnną Pogoń czeka jedno z trudniejszych wyzwań tej jesieni w Szczecinie. To sugeruje pozycja najbliższego rywala szczecinian. Lechia Gdańsk podobnie jak Portowcy depcze po piętach Lecha Poznań. Przed sobotnim starciem gdańszczanie wyprzedzają Dumę Pomorza o punkt i są wiceliderem tabeli. Pojedynek w Szczecinie zapowiada się jako najciekawszy w 16. kolejce PKO Ekstraklasy. Początek spotkania o godzinie 17:30, a arbitrem głównym będzie Piotr Lasyk.
piłka nożna / Ekstraklasa maciekchudzik - 21.11.2021 17:04
Twierdza Szczecin utrzymana. Pogoń pokonuje Śląsk
autor: Bengoro
Po bardzo dobrym spotkaniu piłkarze Kosty Runjaicia pokonali na własnym obiekcie Śląsk Wrocław 2:1. Portowcy byli zespołem lepszym i zdominowali gości z Dolnego Śląska. Niedzielnym zwycięstwem Pogoń zmniejszyła stratę punktową do Lechii Gdańsk i utrzymuje się na trzecim miejscu w tabeli, jednocześnie nadal jest niepokonana na stadionie przy Twardowskiego.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 20.11.2021 17:52
Domowy dublet
Jesteśmy po ostatniej przerwie na mecze reprezentacji. Do końca roku ekstraklasowiczom zostało do rozegrania pięć potyczek. Portowcy dwa spotkania z rzędu rozegrają u siebie. Będą to potyczki z drużynami ze ścisłej czołówki - Śląskiem Wrocław oraz Lechią Gdańsk. Na pierwszy ogień fanów przy Twardowskiego czeka mecz z drużyną z Dolnego Śląska. Wrocławianie to szósty zespół w tabeli. Potyczkę poprowadzi Paweł Raczkowski, a rozpocznie się ona o godzinie 15.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 07.11.2021 17:12
Pudło w Częstochowie
Hit w Częstochowie mógł podobać się w pierwszej fazie. Następnie spotkanie jednak bardziej rozczarowało, a obie drużyny zagrały zachowawczo. Wydaje się, że bliżej zwycięstwa byli goście. Akcję meczową zmarnował Piotr Parzyszek, który nie potrafił trafić do pustej bramki z kilku metrów. Teraz piłkarze PKO Ekstraklasy odpoczną od ligowej rywalizacji. Po przerwie reprezentacyjnej Pogoń Szczecin zagra dwa trudne mecze u siebie. Najpierw ze Śląskiem Wrocław, a później z Lechią Gdańsk.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 07.11.2021 00:32
Ścisk na szczycie
Przed reprezentacyjną przerwą dojdzie do hitu 14. kolejki PKO Ekstraklasy. Wicemistrz Polski zmierzy się z trzecim zespołem poprzednich rozgrywek, obie drużyny także w obecnym sezonie pretendują do medali. Pogoń i Raków zgromadziły do tej pory taką samą ilość punktów. Obie drużyny dzieli ten dystans do lidera - cztery oczka. Częstochowianie mają jednak o jeden mecz rozegrany mniej. Niedzielny pojedynek poprowadzi Szymon Marciniak. Był on rozjemcą w wygranym przez Portowców meczu z Wisłą Kraków (1:0). Pierwszy gwizdek o godzinie 15. Czy piąty rok pracy w Pogoni Kosta Runjaić zacznie od wygranej?

Wisła Płock Spółka Akcyjna

dane uzupełnić pomogli: royal447, robinho33, Matrix1552, boycottwear, Zgredix93, Lukas1986 - dziękujemy