piłka nożna / IV liga Bengoro - 17.11.2022 21:24
Gra IV liga
Przed nami ostatnia jesienna kolejka IV ligi.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
Proszę o krótkie podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2022/23.
- Kiedy po poprzednim sezonie odeszło od nas 8 zawodników, można było usłyszeć opinie, że w tym sezonie będziemy grać o utrzymanie, w najlepszym przypadku czeka nas środek tabeli. Wprawdzie uzupełniliśmy kadrę kilkoma młodymi chłopcami, ale nikogo to nie interesowało. Tymczasem była to dla nas niezwykle udana jesień. Z punktu widzenia osiąganych wyników, prawie perfekcyjna. Straciliśmy tylko 3 pkt w meczu z Bałtykiem, poza tym same zwycięstwa. Warto wspomnieć, że w całym roku kalendarzowym 2022 na 36 rozegranych meczów ligowych wygraliśmy 32, zanotowaliśmy 1 remis i 3 porażki. Do tego seria 28 zwycięstw z rzędu. To wynik spektakularny, na który ciężko pracowała cała drużyna i który ciężko będzie kiedykolwiek powtórzyć. Musimy jednak zachować przy tym wielką pokorę. Jak wiemy naszym celem w tym sezonie jest awans, ale nie tylko my mamy takie ambicje. To dopiero połowa drogi, dlatego, musimy taką samą albo i większą pracę wykonać na wiosnę.

piłka nożna / IV liga TUPACK - 24.11.2022 12:40
Zanim opadnie kurtyna
Jako jedna z niewielu, Flota ma rundę jesienną Kipsta IV ligi za sobą w całości. Pozostała jeszcze runda Pucharu Polski. Los skojarzył Flotę z Arkonią Szczecin. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Witkiewicza w Szczecinie. Niestety, bez zorganizowanych grup kibiców Floty.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 17.11.2022 10:41
Zmazać plamę z Koszalina
Porażka w Koszalina oczywiście boli, ale czy jest wstydliwa? Sam fakt na pewno nie, bo przecież gdzie można stracić punkty, jeśli nie tam właśnie? Nie ma co rwać z głowy włosów, przecież prowadzimy w tabeli z 5-punktową przewagą nad wiceliderem, wszystkie pozostałe mecze wygraliśmy, w tym 5-2 z Kluczevią Stargard i 3-0 z Gwardią Koszalin, ale chwały na pewno nie przynosi strata 6 bramek w jednym spotkaniu (połowa tego co w 15 poprzednich). Zatem oczekuje się poprawy. Okazja do tego nadarzy się już najbliższą sobotę, gdy w samo południe na stadionie przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu odbędzie się mecz z Gavią Choszczno.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 10.11.2022 11:03
Znad Bałtyku na Bałtyk
Koszalin od brzegu morza oddziela około 10 km. Nie przeszkadzało to miejscowego klubu nazwać Bałtyk. Oczywiście, nie ma w tym niczego złego, wszak w Szczecinie istniał siatkarski klub o nazwie Morze. Ważne jest, że to właśnie Bałtyk Koszalin będzie przedostatnim w tej rundzie przeciwnikiem Floty. Pojedynek rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Andersa 16 w Koszalinie. Niestety, bez zorganizowanych grup kibiców Floty.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 06.11.2022 11:48
Nowy zegar na stadionie
autor: http://mksflota.swinoujscie.pl/Wczorajszy mecz z Orłem był jak wiadomo bez publiczności, za to z nowym zegarem. Jak widać pecha nie przyniósł. Jest on znacznie funkcjonalniejszy od starego, który w ostatnim czasie często się zacinał. Przede wszystkim można na nim wpisywać nazwy drużyn, sygnały z pilota przechodzą przez szybę z budynku, przez co wynik można zmieniać natychmiast po strzeleniu gola, automatycznie zatrzymuje się na 45 i 90 minucie, jest możliwość ustawienia zegara i startu na dowolną minutę gdyby z jakiegoś powodu (np. awarii lub niespodziewanego przerwania gry) nie mógł on ruszyć z chwilą rozpoczęcia połowy meczu.

Ma on też funkcję wysyłania informacji na przesuwanym pasku. Tu jednak pojawia się bardzo poważna trudność. Aby zmienić tryb pracy tablicy informacyjnej, trzeba przejść z laptopem do... kasy. Dlatego na razie używana jest tylko tablica wyników i czasomierz. Myślimy, jak zaradzić, aby można było korzystać także z przesuwanego wyświetlacza.
A zatem niech się dobrze sprawuje i działa bez usterek, o wiele dłużej od poprzednika. Niech jak najczęściej pokazuje wynik jak na zdjęciu.