piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 25.02.2024 09:13
Zwycięska passa trwa
autor: BengoroPogoń Szczecin kontynuuje serię zwycięstw. Portowcy pokonali 4:2 ŁKS Łódź w 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Dwa gole zdobył Alexander Gorgon, a swoje 10. trafienie zaliczył Kamil Grosicki, który na koncie ma także 10 asyst w tym sezonie.

Pogoń rozpoczęła od ataku. Już w 30. sekundzie meczu powinno być 1:0, ale Efthymios Koulouris nie trafił z bliska do siatki. Kilka minut później Kamil Grosicki wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, jednak żaden z partnerów nie zamknął akcji. W końcu nadeszła 13. minuta meczu i Portowcy objęli prowadzenie. Strzałem z dystansu Rafał Kurzawa dał prowadzenie Pogoni.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 22.02.2024 22:08
Dom do poprawy
autor: Bengoro Po wyjazdowych wojażach Portowcy wracają na własne boisko. U siebie w piątkowy wieczór zmierzą się z ŁKS-em Łódź. O ile w delegacji dorobek szczecinian jest bardzo dobry, tak ten domowy jest do poprawy. Pogoń przed własną publicznością jesienią traciła za dużo punktów i goli. Mecz z najsłabszym zespołem w lidze ma być nowym otwarciem. Początek spotkania o godzinie 20:30, a poprowadzi je Tomasz Musiał.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.02.2024 00:33
Bezbłędni
autor: Bengoro To był udany początek weekendu dla Portowców. Duma Pomorza po raz trzeci z rzędu wywalczyła komplet punktów w delegacji. Przyjezdni od początku pokazywali, że do Radomia przybyli po trzy punkty. W 8. minucie po kapitalnym dośrodkowaniu Kamila Grosickiego główkował Efthýmis Kouloúris. Po kwadransie z pierwszej piłki strzelił Adrian Przyborek. Uderzenie było celne, a z trudem na rzut rożny odbił je Gabriel Kobylak.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 16.02.2024 00:39
Pójść za ciosem
autor: tkow Nowy rok Portowcy rozpoczęli od długo wyczekiwanego zwycięstwa we Wrocławiu. W piątkowe popołudnie powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo na wyjeździe. Wygrana w stolicy Dolnego Śląska powinna być dużym zastrzykiem pozytywnej energii na początek rundy wiosennej. Szczecinianie dzięki niej zdołali utrzymać bliski kontakt z ligowym podium. Teraz Duma Pomorza spróbuje zrewanżować się Radomiakowi Radom, na którego boisku jeszcze nigdy nie przegrała. Początek spotkania o godzinie 18, a poprowadzi je Paweł Malec.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 11.02.2024 22:29
Wrocław odczarowany
autor: SkibaPortowcy odnieśli historyczne zwycięstwo na nowym obiekcie Śląska Wrocław. Po ponad 22 latach szczecinianie ograli wrocławian na ich boisku. Spotkanie rozpoczęli obiecująco goście. W 5. minucie z dystansu huknął João Gamboa. Piłkę z kłopotami zdołał odbić Rafał Leszczyński. Śląsk nie pozostał dłużny Pogoni. W 9. minucie kąśliwie zza szesnastki strzelił Piotr Samiec-Talar, a Valentin Cojocaru musiał zaprezentować swoje umiejętności i wybił piłkę na rzut rożny. Wrocławianie lepiej prezentowali się na boisku.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.02.2024 19:08
Misja Wrocław
autor: tkow Zaklęte dla Pogoni Zabrze w bieżącym sezonie pozostało niezdobyte. Portowcy spróbują zdobyć inną niedostępną dla nich twierdzę - Wrocław. Duma Pomorza ligowe zmagania w 2024 roku rozpocznie od wyjazdowej potyczki. Szczecinianie po ponad 22 latach będą chcieli wygrać z obecnym liderem rozgrywek Śląskiem Wrocław. Pod koniec sierpnia ubiegłego roku wrocławianie zwyciężyli przy Twardowskiego 2:0. Początek spotkania o godzinie 17:30, a poprowadzi je Szymon Marciniak.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 02.02.2024 21:00
Sparing z FC Nordsjælland odwołany
autor: BengoroNiedzielny sparing z duńskim FC Nordsjælland został odwołany.

Planowany na 4.02. mecz kontrolny Pogoni Szczecin z FCN nie dojdzie do skutku. Klub otrzymał informację, że stan boisk kompleksu należącego do Duńskiego Związku Piłki Nożnej w miejscowości Helsingør (tam miał odbyć się mecz) nie pozwala obecnie przeprowadzić tam spotkania.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 15.01.2024 11:44
Kadra na obóz w Belek
autor: BengoroW poniedziałek z samego rana Portowcy wyruszyli na zgrupowanie do tureckiego Belek. W kadrze naszej drużyny znalazło się 29 zawodników.

Pierwszym przystankiem zawodników Pogoni Szczecin na drodze do tureckiej miejscowości będzie Berlin. Obóz potrwa do 26 stycznia. W jego trakcie Pogoń rozegra trzy mecze kontrolne - z węgierskim FC Paksi (19 stycznia), słoweńskim NK Celje (22 stycznia) oraz austriackim Sturmem Graz (25 stycznia).