|
|
Klub Sportowy Świt Szczecin |
dane uzupełnić pomogli: McMagic, Majchrzak, mustafa, Swit1952, bikko, KM, Hutnik81, byku8, 200ton, tasia, Lukas1986, FANHKS49, Majchrzak79, dyroSwitu, Majchrzak1979 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
III liga gr. 2 2023/2024 |
1. |
Świt Szczecin |
55 |
2. |
Elana Toruń |
41 |
3. |
Vineta Wolin |
39 |
4. |
Zawisza Bydgoszcz |
38 |
5. |
Pogoń II Szczecin |
38 |
6. |
Unia Swarzędz |
38 |
7. |
Polonia Środa Wielkopolska |
37 |
8. |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
35 |
9. |
Cartusia Kartuzy |
33 |
10. |
Noteć Czarnków |
33 |
11. |
Błękitni Stargard |
33 |
12. |
Sokół Kleczew |
32 |
13. |
Gedania Gdańsk |
32 |
14. |
Flota Świnoujście |
23 |
15. |
Stolem Gniewino |
20 |
16. |
Wikęd Luzino |
14 |
17. |
Unia Solec Kujawski |
11 |
18. |
KP Starogard Gdański |
11 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Pogoń Szczecin - Świt Szczecin | 3 : 1 | Sparta Węgorzyno - Świt Szczecin | 3 : 2 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 1 : 3 | Drawa Drawsko Pom. - Świt Szczecin | 1 : 3 | Pogoń Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 1 | Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 4 | Sparta Węgorzyno - Świt Szczecin | 1 : 9 | Świt Szczecin - Drawa Drawsko Pom. | 3 : 2 | Świt Szczecin - Stal Szczecin | 2 : 1 | Ina Goleniów - Świt Szczecin | 0 : 2 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 0 : 1 | Pogoń Szczecin - Świt Szczecin | 4 : 3 | Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin | 2 : 1 | Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 1 | Świt Szczecin - Vineta Wolin | 4 : 2 | Świt Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. | 1 : 3 | Świt Szczecin - Błękitni Stargard | 2 : 2 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 2 : 2 | Stilon Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin | 5 : 4 | Energetyk Gryfino - Świt Szczecin | 2 : 1 | Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin | 0 : 9 | Świt Szczecin - Energetyk Gryfino | 4 : 1 | Morzycko Moryń - Świt Szczecin | 0 : 1 | Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin | 5 : 1 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 2 : 1 | Flota Świnoujście - Świt Szczecin | 1 : 6 | Hutnik Szczecin - Świt Szczecin | 2 : 6 | Świt Szczecin - SALOS Szczecin JS | 3 : 0 | Gwardia Koszalin - Świt Szczecin | 2 : 4 | Świt Szczecin - Gwardia Koszalin | 4 : 2 | Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska | 1 : 0 | Świt Szczecin - Górnik Polkowice | 2 : 0 | Świt Szczecin - Warta Poznań | 1 : 2 | Stilon Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin | 1 : 2 | Świt Szczecin - Chemik Police | 1 : 2 | Pogoń Szczecin - Świt Szczecin | 0 : 6 | Świt Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. | 2 : 0 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 2 : 3 | Świt Szczecin - Gryf Kamień Pomorski | 5 : 1 | Świt Szczecin - Gwardia Koszalin | 1 : 2 | Warta Poznań - Świt Szczecin | 1 : 0 | Chemik Police - Świt Szczecin | 1 : 4 | Chrobry Głogów - Świt Szczecin | 2 : 3 | Świt Szczecin - Morzycko Moryń | 7 : 2 | Świt Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. | 1 : 2 | Hansa Rostock - Świt Szczecin | 2 : 1 | Pogoń Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 1 | Świt Szczecin - Sparta Węgorzyno | 11 : 0 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 1 : 2 | Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin | 0 : 1 | Pogoń Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 0 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 0 : 2 | Falubaz Zielona Góra - Świt Szczecin | 1 : 2 | Świt Szczecin - Gryf Słupsk | 1 : 1 | Hutnik Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 2 | Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 6 | Świt Szczecin - Jeziorak Szczecin | 6 : 0 | Świt Szczecin - Hutnik Szczecin | 8 : 1 | Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin | 1 : 3 | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 0 : 1 | Świt Szczecin - Lechia Zielona Góra | 3 : 3 | Świt Szczecin - Vineta Wolin | 3 : 1 | Świt Szczecin - Rega Trzebiatów | 6 : 0 | Świt Szczecin - KKS Kalisz | 0 : 1 | Świt Szczecin - Polonia Warszawa | 2 : 2 | Świt Szczecin - Flota Świnoujście | 3 : 3 | Hutnik Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 3 | Świt Szczecin - Vineta Wolin | 1 : 0 | Flota Świnoujście - Świt Szczecin | 1 : 0 | Świt Szczecin - Budowlani Murzynowo | 5 : 4 | Lech II Poznań - Świt Szczecin | 4 : 1 | Świt Szczecin - Budowlani Murzynowo | 7 : 3 | Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard | 6 : 0 | Świt Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 5 : 0 | Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin | 3 : 1 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin | 1 : 7 | Dąb Dębno - Świt Szczecin | 1 : 2 | Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin | 0 : 2 | Jarota Jarocin - Świt Szczecin | 2 : 6 | Świt Szczecin - KS Lipno Stęszew | 2 : 0 | Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. | 2 : 0 | Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin | 1 : 1 | Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard | 3 : 2 | Lech II Poznań - Świt Szczecin | 6 : 2 | Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin | 3 : 3 | Świt Szczecin - Dąb Dębno | 4 : 0 | Sokół Ostróda - Świt Szczecin | 2 : 2 | Stomil Olsztyn - Świt Szczecin | 0 : 0 | Paselwarker FV - Świt Szczecin | 0 : 11 | Lech II Poznań - Świt Szczecin | 1 : 0 | Świt Szczecin - Gwardia Koszalin | 1 : 3 | Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. | 1 : 0 | Iskierka Mirand Szczecin - Świt Szczecin | 1 : 3 | III liga gr. 2 | Świt Szczecin - Sokół Kleczew | 2 : 2 | Świt Szczecin - Gedania Gdańsk | 2 : 0 | Noteć Czarnków - Świt Szczecin | 1 : 5 | Świt Szczecin - Wikęd Luzino | 3 : 0 | Elana Toruń - Świt Szczecin | 0 : 0 | Świt Szczecin - Unia Solec Kujawski | 3 : 1 | Flota Świnoujście - Świt Szczecin | 1 : 3 | Świt Szczecin - Unia Swarzędz | 3 : 1 | Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin | 0 : 1 | Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin | 3 : 1 | KP Starogard Gdański - Świt Szczecin | 0 : 1 | Świt Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2 : 0 | Stolem Gniewino - Świt Szczecin | 0 : 0 | Świt Szczecin - Błękitni Stargard | 3 : 0 | Zawisza Bydgoszcz - Świt Szczecin | 0 : 1 | Świt Szczecin - Vineta Wolin | 4 : 0 | Polonia Środa Wielkopolska - Świt Szczecin | 1 : 0 | Sokół Kleczew - Świt Szczecin | 2 : 2 | Sparingi | Świt Szczecin - TSG Neustrelitz | 1 : 1 | Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. | 5 : 0 | III liga gr. 2 | Gedania Gdańsk - Świt Szczecin | 0 : 1 | Świt Szczecin - Noteć Czarnków | 3 : 0 | Wikęd Luzino - Świt Szczecin | 0 : 1 | Świt Szczecin - Elana Toruń | 1 : 0 | Unia Solec Kujawski - Świt Szczecin | 29 mar | Świt Szczecin - Flota Świnoujście | 05 kwi | Unia Swarzędz - Świt Szczecin | 12 kwi | Świt Szczecin - Cartusia Kartuzy | 20 kwi | Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin | 27 kwi | Świt Szczecin - KP Starogard Gdański | 04 maj | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Szczecin | 11 maj | Świt Szczecin - Stolem Gniewino | 15 maj | Błękitni Stargard - Świt Szczecin | 19 maj | Świt Szczecin - Zawisza Bydgoszcz | 25 maj | Vineta Wolin - Świt Szczecin | 01 cze | Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska | 08 cze | |
|
|
|
|