|
|
Ludowy Klub Sportowy Sparta Węgorzyno |
dane uzupełnić pomogli: bikko, ameno, konrado, Henry1491, SpartaWnoo, YoMen, ahmed997, xls13, Danielka7, Riddi91, lilo95, Danielka5, tasia, PES6, sparta6, Bolo1992, Prezes82, Trezegool, Lukas1986, DjRedo, szostakiewicz, Samcio - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
A klasa gr. 4 2023/2024 |
1. |
Mewa Resko |
44 |
2. |
Jantar Siemyśl |
40 |
3. |
Spójnia Świdwin |
39 |
4. |
Sparta Węgorzyno |
39 |
5. |
Wicher Brojce |
35 |
6. |
Radowia Radowo Małe |
32 |
7. |
Redłovia Redło |
23 |
8. |
Chrobry Drzonowo |
17 |
9. |
Jastrząb Łosośnica |
13 |
10. |
Błękitni Ostrowice |
13 |
11. |
Wrzos Wrzosowo |
11 |
12. |
Płomień Lisowo |
4 |
13. |
Płomień Myślino |
3 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | tabela mecze Sparingi | Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno | 0 : 8 | Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko | 7 : 2 | Sparta Węgorzyno - Świt Szczecin | 3 : 2 | Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel | 1 : 4 | Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno | 1 : 5 | Unia Stargard - Sparta Węgorzyno | 3 : 4 | Sparta Węgorzyno - Świt Szczecin | 1 : 9 | Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra | 1 : 1 | Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno | 7 : 2 | Sparta Węgorzyno - Pogoń Połczyn Zdrój | 2 : 3 | LZS Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno | 2 : 3 | Sparta Węgorzyno - Odra Chojna | 0 : 5 | Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek | 3 : 3 | Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno | 3 : 3 | LZS Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno | 1 : 4 | Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno | 1 : 10 | Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno | 3 : 2 | Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek | 5 : 3 | Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno | 1 : 3 | Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko | 1 : 3 | Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno | 4 : 2 | Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno | 1 : 2 | Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo | 1 : 4 | Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań | 3 : 0 | Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin | 0 : 3 | Sparta Węgorzyno - Polonia Warszawa | 2 : 3 | Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań | 6 : 3 | Sparta Węgorzyno - Ikar Krosino | 8 : 1 | Sparta Węgorzyno - Orzeł Łoźnica | 9 : 3 | Świt Szczecin - Sparta Węgorzyno | 11 : 0 | Drawa Drawsko Pomorskie - Sparta Węgorzyno | 2 : 3 | Sparta Węgorzyno - Mewa Resko | 3 : 1 | Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo | 1 : 2 | Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno | 3 : 0 | Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno | 2 : 2 | Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno | 1 : 0 | Światowid 63 Łobez - Sparta Węgorzyno | 0 : 3 | Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno | 5 : 2 | Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno | 0 : 0 | Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno | 3 : 1 | Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno | 8 : 0 | Ikar Krosino - Sparta Węgorzyno | 5 : 0 | Pomorzanin Nowogard - Sparta Węgorzyno | 3 : 1 | Stal Szczecin - Sparta Węgorzyno | 3 : 3 | Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno | 7 : 0 | Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno | 3 : 0 | Sparta Węgorzyno - Aquila Szczecin | 7 : 0 | Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pomorskie | 0 : 2 | Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno | 6 : 1 | Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno | 18 lut | Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe | 26 lut | Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno | 1 : 2 | Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo | 3 : 2 | Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez | 2 : 2 | Puchar Polski ZZPN | Syrena-Grot Rymań - Sparta Węgorzyno | 0 : 14 | Pomorzanin 1964 Nowogard - Sparta Węgorzyno | 4 : 0 | A klasa gr. 4 | Sparta Węgorzyno - Płomień Myślino | 8 : 1 | Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno | 0 : 1 | Sparta Węgorzyno - Płomień Lisowo | 4 : 0 | Błękitni Ostrowice - Sparta Węgorzyno | 0 : 3 | Sparta Węgorzyno - Spójnia Świdwin | 1 : 4 | Chrobry Drzonowo - Sparta Węgorzyno | 0 : 4 | Sparta Węgorzyno - Jantar Siemyśl | 5 : 0 | Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno | 1 : 0 | Sparta Węgorzyno - Mewa Resko | 1 : 0 | Wrzos Wrzosowo - Sparta Węgorzyno | 0 : 1 | Sparta Węgorzyno - Redłovia Redło | 5 : 3 | Zimowy Puchar ZZPN - grupa B | Ina II Goleniów - Sparta Węgorzyno | 14 : 1 | Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice | 4 : 0 | Sparingi | Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. | 5 : 1 | Zimowy Puchar ZZPN - grupa B | Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno | 2 : 4 | A klasa gr. 4 | Płomień Myślino - Sparta Węgorzyno | 1 : 4 | Sparta Węgorzyno - Jastrząb Łosośnica | 5 : 2 | Płomień Lisowo - Sparta Węgorzyno | 3 : 4 | Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno | 1 : 0 | Sparta Węgorzyno - Błękitni Ostrowice | 6 : 0 | Spójnia Świdwin - Sparta Węgorzyno | 2 : 1 | Sparta Węgorzyno - Chrobry Drzonowo | 21 kwi | Jantar Siemyśl - Sparta Węgorzyno | 05 maj | Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce | 11 maj | Mewa Resko - Sparta Węgorzyno | 19 maj | Sparta Węgorzyno - Wrzos Wrzosowo | 26 maj | Redłovia Redło - Sparta Węgorzyno | 01 cze | Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe | 09 cze | |
|
|
|
|